Istorija

UAB „Statybų vizija“ – statybų įmonė, veiklą vykdanti nuo 2003 metų. Įmonėje dirba ilgametę patirtį sukaupę, aukštos kvalifikacijos atestuoti statybų specialistai ir darbininkai.

UAB „Statybų vizija“ komanda specializuojasi naujų statinių statybos, rekonstrukcijos, remonto, apdailos darbų, statybų techninės priežiūros, genrangovų paslaugų bei konsultacijų teikimo statybų klausimais srityse. Sukaupta ilgametė patirtis, įdiegtos ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 kokybės valdymo sistemos, bei nuolatinis statybos technologijų naujovių įsisavinimas, leidžia klientams pasiūlyti naujausius techninius sprendimus bei užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę.

Mums svarbu, jog atliekami darbai ne tik atitiktų aukščiausius kokybės standartus, bet ir būtų atlikti laiku ir kaip įmonoma mažesnėmis sąnaudomis. Teikdami paslaugas dirbame profesionaliai, atsakingai, su pagarba klientams ir įmonės darbuotojams, nuolatos tobulėdami ir užtikrindami sklandų bendradarbiavimą.

UAB „Statybų vizija“ yra sukaupusi ilgametę patirtį privačių ir visuomeninės paskirties objektų naujos statybos, daugiabučių namų renovacijos, pastatų rekonstrukcijos, apdailos ir remonto darbų srityse, bei gerbūvio sutvarkymo darbuose. Nuo pat įmonės įkūrimo teikia genrangovų, statybų techninės priežiūros ir konsultacines paslaugas.

Sertifikatai

KVALIFIKACIJOS ATESTATAS

ATITITIKES SERTIFIKATAS

REGISTRAVIMO PAŽYMĖJIMAS